0
  Ödeme Bildirimi   Üye Girişi

360 SANAL TUR

"3 Boyutlu Gezinti"

360 derece fotoğraf çekimi ile artık istediğiniz mekanda 3 boyutlu gezebilmenin özgürlüğünü yaşayabilir, sunduğunuz ürün veya hizmetleri bu gezinin bir parçası yapabilirsiniz.
Panoramik çekilen fotoğrafların özel bir çalışma ile birbirine eklenmesi ile oluşturulan 360 panorama, çok farklı uygulamalara imkan veriyor. Klavye veya fare yoluyla sahnenin içinde sağa sola yukarı ya da aşağıya gezebiliyor, mekanda gördüğünüz herhangi bir nesneye yakından bakabiliyor, bulunduğunuz bir alandan başka bir alana geçebiliyorsunuz. Ziyaretçinin sanki oradaymış gibi hissetmesini sağlayan 360 derece sanal tur, mekanınızı, hizmetlerinizi, ürünlerinizi tanıtmanız için size kolaylık sağlıyor.

Standart Özellikler

» 10.000×5.000 veya 6.000×3.000 piksel orjinal çözünürlük

» Birleştirme hatası olmayan panoramik fotoğraflar
» Yakınlaştırma ile bozulmayan keskin görüntüler
» Full görüntü veya zeminde logo yada küresel ayna

» Sahnelerin tamamı HDR formatında » Tam ekran modu
» Lensflare (Güneş ışığı) efekti
» Sahneler arası gezinmeyi kolaylaştıran yönlendirme butonları
» Sanal tur için menü (Resimli ya da yazı ile)
» Sanal Tur İçerisine Açıklama Ekleme (Resim, Video, Ses)


» Panoramik sahnenin herhangi bir bölgesine ziyaretçiye daha fazla bilgi vermek amacıyla resim, ses, video gibi bileşenler eklenebilmektedir.

HDR (High Dynamic Range) Sanal Tur Normal çekilmiş bir fotoğraf karesinde karanlık yüzey ile aydınlık yüzey arasındaki ışık farkı genelde yüksek olur. Panoramik çekimlerde pozlama ayarı bir kere yapıldığından, bu durum ışık patlamalarına veya kararmalara neden olur. Panoramik fotoğraflar ve özellikle 360 derece bir sanal tur uygulaması için, HDR tekniği son derece etkili bir sonuç ortaya çıkarmaktadır.

360° Panorama referanslarımız için tıklayınız