0
  Ödeme Bildirimi   Üye Girişi

GRAFİK TASARIM

"Afiş, Broşür, Kartvizit, Logo Tasarımı"

Afiş Tasarımı

Şirketler için en önemli reklam araçlarından birisi olan afiş, düşük bütçelerle geniş kitlelere ulaşabilmek için kullanılan en iyi yöntemlerden birisidir. Afiş tasarımlarını genel olarak iki grupta inceleyebiliriz. Bunlar iç mekan ve dış mekan afişleridir. İç mekan afişlerinin izlenme süreleri daha fazla, dış mekan afişlerinin izlenme süreleri ise daha az olduğu için afişlerinizi bu ölçüde değerlendirip, tasarımlarımızı en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Siz de şirketinizin reklamı için en iyi afişe sahip olmak istiyorsanız hemen bize başvurun.

Logo Tasarımı

Firmanızın geniş bir kitleye hitap etmesini ve alanında başarılı bir yere sahip olmasını isitiyorsanız, öncelikle firmanızı temsil edebilecek size en uygun, firmanızın işleyişini ve ismini ön plana çıkarabilecek bir logoya sahip olmalısınız. Tasarladığımız logolar; baskı, afiş ve çeşitli reklam çalışmalarınız için yeterli kalitede tasarlanmaktadır.Özberk Bilişim olarak logo tasarımının önemini çok iyi biliyor ve sizin için en iyi logoyu sizin için tasarlıyoruz.


Broşür Tasarımı

Broşürler firmanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak için önemli materyallerdir. İçerisinde yer alan bilgilerin ve görsellerin sizi yansıtması, tasarımının etkileyici olması müşteri karşısında prestij kazanmanızı sağlar. Bunlarla birlikte, müşterileriniz üzerinde bıraktığınız izlenim reklamın kendisidir. Bu reklamları bizimle, Özberk Bilişim ile hazırlayın! Broşür örneklerini görmek için tıklayınız…

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit en popüler kurumsal kimlik ürünleri arasındadır. Kişisel ve kurumsal olarak iki ayrı türe ayrılmıştır. -Kişisel kartları genellikle küçük girişimciler, serbest meslek ile uğraşanlar ve yaratıcı profesyoneller kullanmaktadır. Kart üzerinde iletişim bilgilerini ayrıntılı şekilde yazmaktadırlar. -Kurumsal şirketler için hazırlanan kartvizitlerde ise kurumsal tarz ile tam uyum içerisinde isim , logo ve renkler kullanılmaktadır. Kurumsal kartvizitler kurumsal firmaların çalışanları için yapılır. Kartviziti kullanacak kişinin iletişim bilgieri ve pozisyonu belirtilmelidir.